Welcome to Jerzy Kozarzewski - życie i twórczość   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Jerzy Kozarzewski - życie i twórczość Powered By GSpeech
Podziękowania

Chcielibyśmy podziękować in gremio wszystkim, którzy nas wsparli przy realizacji tej publikacji – przy zbieraniu informacji, docieraniu do dokumentów itp. Wiemy, że bez nich niewiele udałoby się nam zdziałać.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć rodzinie Jerzego Kozarzewskiego za udostępnienie materiałów fotograficznych na potrzeby niniejszego opracowania i zgodę na publikację wierszy ilustrujących wydarzenia z życia poety.

Dziękujemy dr. Zbigniewowi Bereszyńskiemu, pracownikowi naukowemu w Państwowym Instytucie Naukowym – Instytucie Śląskim w Opolu, za ukazanie nowych obszarów poszukiwania informacji. Zbigniew Bereszyński to opozycjonista, bada i opisuje historię opolskiego środowiska niepodległościowego.

Dziękujemy Robertowi Rudnickiemu z Piotrkowa Trybunalskiego za pomoc w dotarciu do materiałów. Robert Rudnicki jest historykiem, publicystą, autorem publikacji o ruchu narodowym w Piotrkowie Trybunalskim.

Grażyna i Tadeusz Zdanowiczowie
Fundacja Nasza Nysa

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech